Adana Umut Kervanı üç aylar vesilesiyle yardımlarını arttırdı

Yüce dinimiz İslam'da büyük önemi olan mübarek üç aylar vesilesiyle Umut Kervanı Vakfı, tüm ülkede olduğu gibi Adana'da da yardım faaliyetlerine hız verdi.

Her ay ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giyim yardımında bulunan Adana Umut Kervanı, üç aylar vesilesiyle mağdur ailelere yönelik yaptığı yardım çalışmalarını arttırırken, hayırseverlere ise çağrıda bulundu.

Kent genelinde yaptıkları faaliyetler hakkında açıklamalarda bulunan Adana Umut Kervanı Başkanı Abidin Serin, her ay düzenli olarak yaklaşık 150 aileye yardımda bulunduklarını ve üç aylar vesilesiyle daha fazla aileye ulaşacaklarını belirtti.

İdraki içerisinde bulunduğunuz mübarek üç aylarda insanların daha fazla yardımda bulunduğunu aktaran Serin, kendilerine gelen yardımlara göre daha fazla aileye ulaştıklarını kaydetti.

Üç aylar içerisinde Rabbimizin yapılan yardımlara daha fazla sevap verdiğini söyleyen Serin, Ramazan ayına yaklaştıkça, hayırseverlerin daha fazla cömert olması gerektiğini söyledi.

Adana Umut Kervanı Başkanı Abidin Serin

İl genelinde esnafı ve diğer hayırseverleri ziyaret ettiklerini de vurgulayan Serin, "Bizler mübarek aylara girdiğimiz şu süreçte çalışmalarımızı hızlandırdık. Daha fazla esnafımızı ve hayırseverlerimizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde yardımların öneminden bahsediyoruz. Rabbimiz çeşitli vesilelerle arınmamızı istiyor. Üç aylar da bu süreçte önemli bir fırsat ve ikramdır. Belki yapacağımız bir yardım Rabbimizin hoşuna gider ve cennete girmeye vesile olur." ifadelerini kullandı.

Adana Umut Kervanı Ziraat Bankası İBAN: TR58 0001 0000 1353 2470 1650 01

PTT: 6040735

Adana Umut Kervanı İletişim: 0506 836 6363