Batman

Evleri yanan aileye sahip çıkan Umut Kervanı para ve ev eşyası yardımında bulundu

Batman Umut Kervanı, Batman merkeze bağlı Yenipınar (Keverzo) köyünde ikamet eden ve iki hafta önce çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen Önder ailesine ev eşyası ve para yardımında bulundu.

Detay

Batman’da yüzlerce yetim ve muhtaç öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

Batman Umut Kervanı tarafından kentte başta yetimler olmak üzere ihtiyaç sahibi 400 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Detay

Evi yanan mağdur aile için Umut Kervanından yardım çağrısı

Batman Umut Kervanı, Batman’da çıkan yangında evlerinin yanması sonucu büyük bir mağduriyet yaşayan Önder ailesi için yardım çağrısında bulundu.

Detay

Batman Umut Kervanı, 300’ün üzerinde aileye gıda yardımında bulundu

Batman’da fakir, muhtaç ve yetimlere yönelik yardım çalışmaları yapan Umut Kervanı, kent merkezinde 300’ün üzerinde ihtiyaç sahibi aileye içinde temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketi dağıttı.

Detay

Batman Umut Kervanından tekerlekli sandalye yardımı

Batman Umut Kervanı bir hayırseverin desteğiyle yürüme engelli bir hastaya tekerlekli sandalye yardımında bulunarak yüzünü güldürdü.

Detay

İki kardeş biriktirdikleri harçlıklarını ihtiyaç sahiplerine bağışladı

Batman'da yaşayan Ahmet ve Muhammed Mustafa Can kardeşler, harçlıklarını topladıkları kumbarayı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Umut Kervanına teslim etti.

Detay

Yetim ve muhtaç öğrenciler için “kırtasiye yardımı” çağrısı

Umut Kervanı, eylül ayında başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılında yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için hayırseverlere çağrıda bulundu.

Detay

Batman’da ihtiyaç sahiplerinin yüzü güldürülüyor

Başta yetim ve muhtaçlar olmak üzere ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü vazifesi gören Batman Umut Kervanı, yüzlerce ihtiyaç sahibine kırmızı et yardımında bulunarak yüzünü güldürdü.

Detay

Batman’da ihtiyaç sahiplerine kırmızı et yardımı devam ediyor

Batman’da, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününden bu yana yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere kırmızı et yardımında bulunan Umut Kervanı, hafta sonuna kadar yardımlarının süreceğini belirtti.

Detay

Batman Umut Kervanı binlerce yetim ve ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştıracak

Her yıl binlerce yetim, ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştıran Umut Kervanı, bu Kurban Bayramı'nda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Umut Kervanı, Batman’da kestireceği kurbanların etini binlerce aileye ulaştıracak.

Detay

Batman Umut Kervanı 200’ü aşkın yetim ve muhtaç çocuğu giydirdi

Aileleriyle birlikte mağazaya gelerek diledikleri ayakkabı ve kıyafeti alma imkânı bulan çocuklar, Kurban Bayramı’na yeni kıyafetleriyle girecek olmanın sevincini yaşadı.

Detay

Umut Kervanı Afganistanlı kadına tekerlekli sandalye yardımında bulundu

Batman Umut Kervanı, hayırseverler tarafından karşılanan tekerlekli sandalyeyi yürüme güçlüğü çeken yaşlı Afganlı kadına teslim etti.

Detay

Batman Umut Kervanından hayırseverlere ‘Kurban” çağrısı

Batman Umut Kervanı Derneği Başkanı Salih Güzel, yaptığı açıklamada, ‘Kurbanınız Umut Olsun’ temasıyla 2022 yılı kurban çalışmalarına ilişkin tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

Detay

Batman Umut Kervanından 200 aileye giyim ve ayakkabı yardımı

Batman Umut Kervanı, kentte yetimler başta olmak üzere yardıma muhtaç 200 aileye giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Detay

Batman Umut Kervanı, evi yanan aileye yardım eli uzattı

Batman merkez Çamlıtepe Mahallesinde ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen Bal ailesine Umut Kervanı yardım elini uzattı.

Detay