Denizli

Yetim ailenin harabe haldeki evini yenileyerek sevinçlerine ortak oldu

Denizli Umut Kervanı, yetim bir ailenin harbe halde olan ancak imkânsızlıklar sebebiyle tadilatı yapılamayan evin baştan sona tadilatını yaptı. Aileye ayrıca mutfak eşyası, koltuk takımı gibi çok sayıda eşya, hayırseverlerin desteğiyle hediye edildi.

Detay

Umut Kervanı Denizli’de fakir ve muhtaçlar yararına kermes düzenledi

​Yaptığı hayırlı çalışmalarla fakir ve zenginlerin arasına köprü olmaya devam eden Umut Kervanı, elde edilecek gelirin yetim, muhtaç ve mağdurlara dağıtılacağı bir kermes düzenledi.

Detay

Umut Kervanı Denizli'de bir aileye daha umut oldu

Denizli Umut Kervanı Derneği, felçli olup tekerlekli sandalye yardımıyla ancak dışarı çıkabilen ancak arabasının aküsü bittiği için uzun süre dışarı çıkamayan şahsın isteğini yerine getirerek sevincine ortak oldu.

Detay

Umut Kervanı Vakfı'nın desteğiyle uyuşturucu bağımlılığından kurtuldu

Çocukları uyuşturucu bağımlısı olan bir ailenin yaklaşık bir yıl önce Umut Kervanı Vakfı'na başvurarak çocuklarına manevi destek verilmesi talebi üzerine harekete geçen yetkililer, R.A. isimli gencin bağımlılıktan kurtulmasına vesile oldu.

Detay

Doğuştan kalça kemiği olmayan minik Ahmet'in tedavisine başlandı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, Denizli'de doğuştan kalça kemiği olmayan bir çocuğun hem tedavisini başlattı hem de ailenin bir evde ihtiyaç duyulan tüm eksikliklerini tamamladı.

Detay

Umut Kervanı'ndan Denizli’de onlarca aileye kurban eti yardımı.

DENİZLİ - Kurban Bayramı'nda fakirlerin yüzünü güldürmeyi amaçlayan Umut Kervanı Vakfı, Denizli’de onlarca aileye kurban eti dağıttı.

Detay