Gaziantep

Gaziantep Umut Kervanı yüzlerce aileye kurban eti ulaştırdı

Her yıl Kurban Bayramı’nda yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştıran Gaziantep Umut Kervanı, bu yıl da kurban çalışmaları ile yüzleri güldürdü.

Detay

Gaziantep Umut Kervanından Kurban Bayramı mesajı

​Gaziantep Umut Kervanı, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı Kurban Bayramı hazırlıklarına başladı

Gaziantep Umut Kervanı, her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı'nda hayırseverlerin bağışlayacağı kurbanlıklarla binlerce eve et ulaştırmayı hedefliyor.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı'ndan fakir ve muhtaçlar yararına kermes

Gaziantep Umut Kervanı yetim, fakir ve muhtaç aileler ile öğrenciler yararına kermes düzenliyor.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı Ramazan ayında yardımlarına hız verdi

Gaziantep Umut Kervanı, toplum olarak yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik duygularının üst seviyeye çıktığı Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yaptığı yardımlarını artırdı.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı Ramazan yardımlarını sürdürüyor

Gaziantep Umut Kervanı, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi, muhtaç ve yetim ailelere ulaştırmak üzere başladığı gıda yardımlarını aralıksız sürdürüyor.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı: Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine umut olalım

Gaziantep Umut Kervanı, Ramazan ayı münasebetiyle aralarında yetim ve öksüz ailelerinde bulunduğu kentteki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak üzere gıda kolisi dağıtımına başladı.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptı

Gaziantep Umut Kervanı, Beraat Kandili dolayısıyla kentteki onlarca ihtiyaç sahibi ve yetim aileye gıda yardımında bulundu.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı üç aylar vesilesiyle yardımlarını arttırdı

İhtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Gaziantep Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda kolisi ve paketi dağıttı.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı’ndan hayırseverlere “kış yardımı” çağrısı

Hayat pahalılığı ile birlikte yardıma muhtaç olan ihtiyaç sahibi ailelerin sayısının arttığına dikkat çeken Gaziantep Umut Kervanı Başkanı Mustafa Özaslan, hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı'ndan fakir ve muhtaçlar yararına kermes

Gaziantep Umut Kervanı, fakir ve muhtaç aileler ile ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.

Detay

Umut Kervanı Gaziantep’te yüzlerce aileye kurban eti ulaştırdı

Her yıl Kurban Bayramı’nda on binlerce ihtiyaç sahibi olan aileye kurban eti ulaştıran Umut Kervanı Vakfı, bu yılda Türkiye genelinde kurban çalışmaları ile yüzleri güldürdü.

Detay

Gaziantep Umut Kervanı’ndan kurban bağışı çağrısı

Her yıl Kurban Bayramı’nda binlerce ihtiyaç sahibi olan aileye kurban eti ulaştıran Gaziantep Umut Kervanı, bu yılki kurban çalışmalarına başladı.

Detay

Umut Kervanı tam kapanmada da ihtiyaç sahiplerini unutmuyor

Covid-19 tedbirleri gerekçesiyle uygulanan 17 günlük tam kapanma kısıtlamasında Umut Kervanı, Gaziantep’te ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Detay

İhtiyaç sahiplerinin yüzü Umut Kervanı ile gülüyor

Türkiye'de ve dünyanın dört bir yanında yardım çalışmalarını sürdüren Umut Kervanı, Gaziantep’te de ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürerek Ramazan Bayramı’na kadar hayırseverlerin bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyor.

Detay