İstanbul

Umut Kervanı Vakfı kurban organizasyonu ile takdir topladı

Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde kurban organizasyonu gerçekleştiren Umut Kervanı Vakfı, İstanbul'da birçok gönüllüsüyle birlikte kurban kesimlerini gerçekleştirdi. Vatandaşlar verilen hizmetten memnun kaldıklarını dile getirdi.

Detay

Umut Kervanı İstanbul'da çocukların yüzünü güldürdü

Umut Kervanı, Ramazan Bayramı öncesin İstanbul'un Maltepe ilçesinde onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa giyim yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı İstanbul'da çok sayıda çocuğa bayramlık giyim yardımında bulundu

​​Her bayram yurdun dört bir yanında ve yurt dışında binlerce çocuğa bayramlık giysi yardımından bulunan Umut Kervanı, bu kapsamda İstanbul'da da çok sayıda çocuğu giydirerek sevinçlerine ortak oldu.

Detay

İstanbul'da yüzlerce yetim ve ihtiyaç sahibi çocuk bayramı sevinçle karşılayacak

Umut Kervanı, "Yetim ve İhtiyaç Sahibi Çocukları Giydirme" projesi kapsamında çocukların bayrama daha sevinçli bir şekilde girebilmelerine vesile olmak adına İstanbul'da yüzlerce çocuğu giydirdi.

Detay

Minik çocuklardan ihtiyaç sahipleri yararına kermes

4-6 yaş arasındaki çocuklara manevi eğitim veren Esenyurt Yarım Elma Çocuk Kulübü, geliri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için ailelerinin desteğiyle kermes düzenledi.

Detay

Umut Kervanı: Üç aylarda daha çok fakir ve muhtaca ulaşmak için bağış ve sadakalarımızı arttırmalıyı

Rahmet, merhamet ve yardımlaşma iklimi olan üç aylar münasebetiyle hayırseverlere çağrıda bulunan Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, fakir ve muhtaçların daha fazla hatırlanması, bağış ve sadakların arttırılması gerektiğini söyledi.

Detay

Umut Kervanı Vakfı'ndan Afganistan'a acil yardım çağrısı

Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, Afganistan'da açlık riskiyle karşı karşıya bulanan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardım seferberliği çağrısında bulundu.

Detay

Avrupa Yetim Eli ve Umut Kervanı ekipleri Mali için yola çıktı

​Avrupa Yetim Eli ve Umut Kervanı Vakfı ekibi, Afrika ülkesi Mali'de projelerini hayata geçirmek ve ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırmak üzere yola çıktı.

Detay

Umut Kervanı "Bir Bot Bir Mont" projesi ile umut olmaya devam ediyor

Yaptığı hayırlı hizmetlerle adından söz ettiren Umut Kervanı, "Bir Bot Bir Mont" projesi kapsamında İstanbul'da çok sayıda yetim ve muhtaç çocuğa giyim yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı İstanbul'da kışlık giyim yardımında bulundu

Yaptığı hayırlı hizmetlerle sıkça adından söz ettiren Umut Kervanı, "Bir Bot Bir Mont" projesi kapsamında İstanbul'da çok sayıda yetim ve muhtaç çocuğa giyim yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanından Mevlid Kandili mesajı

​Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, bu anlamlı günde Dünyanın birçok yerinde eş zamanlı olarak Mevlid yemekleri vererek muhtaçlara ulaşacaklarını söyledi.

Detay

Umut Kervanı ve Avrupa Yetim Eli'nden İLKHA'ya ziyaret

​Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran ve Avrupa Yetim Eli Türkiye Temsilcisi Nurullah Günaydın İlke Haber Ajansı Genel Merkezi'ni ziyaret etti.

Detay

Umut Kervanı ve Avrupa Yetim Eli'nden Barzani Yardım Vakfı'na ziyaret

Çeşitli faaliyetler yürütmek için Irak Kürdistan'ında bulunan Umut Kervanı Vakfı ve Avrupa Yetim Eli yetkilileri Başkent Erbil'de Barzani Yardım Vakfı'nı ziyaret etti.

Detay

Umut Kervanı ‘’Bir Bot Bir Mont’’ çağrısıyla kış yardım çalışmalarına başladı

​Türkiye ve dünyanın birçok farklı ülkesinde yetim, mağdur ve muhtaçlara yönelik yardım faaliyetleri yapan Umut Kervanı, yaklaşan kış mevsimi nedeniyle "Bir Bot Bir Mont" çağrısıyla yardım çalışmalarına başladı.

Detay

Umut Kervanı Vakfı'ndan "Hisseli Cami Projesi"

Cami inşa etmenin peygamberlerin sünneti olduğunu belirten Umut Kervanı Vakfı, "Hisseli Cami Projesi" kapsamında, inşa edilecek cami ve mescitlerden "hisse" alınması çağrısı yaptı.

Detay