Malatya

Malatya Umut Kervanı Ramazan ayında yüzlerce aileye umut oldu

Malatya Umut Kervanı, Ramazan ayında nakdi, alışveriş çeki, gıda ve giyim olmak üzere 503 aileye toplamda 229 bin 720 TL değerinde yardımda bulundu.

Detay

Malatya Umut Kervanı 2021 yılında yaklaşık bin aileye çeşitli yardımlarda bulundu

2021 yılı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaşan Malatya Umut Kervanı, 973 mağdur ve ihtiyaç sahibi aileye 310 bin 955 TL tutarında ayni ve nakdi yardım ulaştırdıklarını duyurdu.

Detay

Malatya’da çocuklar harçlıklarını ihtiyaç sahibi ailelere bağışladılar

​Malatya’da 4-11 yaş aralığındaki bazı çocuklar, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını yardıma muhtaç ailelere ulaştırılması için Malatya Umut Kervanına bağışladılar.

Detay

Malatya Umut Kervanından onlarca çocuğa kışlık kıyafet yardımı

Malatya Umut Kervanı, başlattığı proje kapsamında onlarca çocuğa kışlık kıyafet yardımı yaptı.

Detay

Umut Kervanı “Bir Bot Bir Mont” çağrısıyla kış yardımı çalışması başlattı

İhtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü vazifesi görerek muhtaçlara yardım eli uzatan Malatya Umut Kervanı, “Bir Bot Bir Mont” projesi ile yetim ve muhtaç öğrencilerin kışlık giyim ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalara başladı.

Detay

Rahat nefes almanın ne kadar büyük bir nimet olduğu kaybedilince anlaşılıyor

Covid-19 kaynaklı yaklaşık bir ay ağır semptom geçiren Malatya Umut Kervanı Derneği Başkanı Ali Sağlık, insanın Allah’ın kendisine verdiği bedeni sağlıklı iken kıymetini bilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Detay

Malatya Umut Kervanından yüzlerce aileye kurban eti

Hayırseverlerin bağışladıkları kurbanları hijyenik bir ortamda kesen Malatya Umut Kervanı, önceden tespit edilen yaklaşık 350 aileye dağıtmaya başladı.

Detay

Malatya Umut Kervanı'ndan kurban bağışı çağrısı

Malatya'da Kurban Bayramı hazırlıklarına başlayan Malatya Umut Kervanı, hayırseverlere "kurban bağışı" çağrısında bulundu.

Detay

Malatya Umut Kervanı yüzlerce aileye yardımda bulundu

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Malatya Umut Kervanı, eylül, ekim ve kasım aylarında 216 aileye 50 bin TL değerinde ayni ve nakdi yardım ulaştırdı.

Detay

Malatya Umut Kervanı yüzlerce aileye kurban eti dağıtmaya başladı

Hayırseverlerin bağışladıkları kurbanları hijyenik bir ortamda kesen Malatya Umut Kervanı, önceden tespit edilen yaklaşık 300 aileye dağıtmaya başladı.

Detay

​Malatya Umut Kervanından kurban bağışı çağrısı

​Kurban Bayramı hazırlıklarına başlayan Malatya Umut Kervanı Derneği, hayırseverlere “Vekaletle kurban bağışı” çağrısında bulundu.

Detay

Malatya Umut Kervanı Ramazan ayında 445 aileye yardımda bulundu

Yaptığı hayır faaliyetleriyle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Malatya Umut Kervanı, Ramazan ayında 445 aileye umut oldu.

Detay

Malatya Umut Kervanı, Ramazan ayında da yardıma muhtaç aileleri unutmadı

Yaptığı hayır faaliyetleriyle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Malatya Umut Kervanı Ramazan ayında da yetim ve muhtaçlara umut olmaya devam ediyor

Detay

Malatya Umut Kervanı 2019 yılı faaliyet raporunu açıkladı

​Malatya Umut Kervanı Temsilcisi Mehmet Emin Yıldız, 2019'da 966 aileye 136 bin 535 TL değerinde gıda, giyim, kırtasiye gibi ayni ve nakdi yardım ulaştırdıklarını belirtti.

Detay

Malatya Umut Kervanı, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu

Dün akşam Elazığ Sivrice merkezli 6,8 şiddetindeki deprem, Malatya'da da şiddetli bir şekilde hissedilmiş, 5 kişi hayatını kaybetmiş 222 kişi de yaralanmıştı.

Detay