Mardin

Dargeçit Umut Kervanı onlarca öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu

Dargeçit Umut Kervanı, onlarca yetim ve muhtaç öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Detay

Mardin Umut Kervanı ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu

Mardin Umut Kervanı, eylül ayında başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde, yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını hayırseverlerin destekleriyle karşıladı.

Detay

Mardin Umut Kervanı yaz Kur'an kursu öğrencilerine elbise dağıttı

Mardin Umut Kervanı tarafından Kumlu mahallesindeki camide yaz Kur'an kursu eğitimini tamamlayan 45 kız öğrenciye hayırseverlerin destekleriyle elbise yardımı yapıldı.

Detay

Mardin Umut Kervanı onlarca aileye gıda ve ekmek yardımı yaptı

Mardin Umut Kervanı, onlarca yetim ve muhtaç aileye gıda ve ekmek dağıtarak yardım çalışmalarını devam ettiriyor.

Detay

Mardin Umut Kervanından "kırtasiye yardımı" çağrısı

​Mardin Umut Kervanı, eylül ayında başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılında yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.

Detay

Mardin Umut Kervanı, Kurban Bayramı'nda 710 aileye kurban eti dağıttı

Yaptıkları yardım çalışmalarıyla mağdur ve muhtaçların yüzünü güldüren Umut Kervanı, bu kapsamda Kurban Bayramı münasebetiyle Mardin'de yüzlerce aileye kurban eti dağıttı.

Detay

Umut Kervanı Midyat'ta yüzlerce yetim ve muhtaç aileye kurban eti ulaştırdı

Kurban Bayramı münasebetiyle Türkiye'nin birçok yerinde vekâleten kurban kesimi ve dağıtımını yapan Umut Kervanı, Mardin'in Midyat ilçesinde de yüzlerce aileye kurban eti ulaştırdı.

Detay

Umut Kervanı, Dargeçit’te yetim ve muhtaçlara kurban eti ulaştırdı

​Her yıl olduğu gibi bu sene de Kurban Bayramı'nda kurban organizasyonuyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşan Dargeçit Umut Kervanı, yüzlerce yetim ve muhtaç aileye kurban eti ulaştırdı.

Detay

Umut Kervanı Mardin'de kurban eti dağıttı

Birçok ülkede vekâleten kurban kesimi ve dağıtımı yapan Umut Kervanı, Mardin'in Yeşilli ilçesinde de birçok aileye kurban eti ulaştırdı.

Detay

Mardin Umut Kervanı yetim ve muhtaç ailelere giyim yardımında bulundu

Mardin Umut Kervanı, Kurban Bayramı'na 2 gün kala hayırseverlerin yardımıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunmaya devam ediyor.

Detay

Mardin Umut Kervanı yetim ve muhtaç ailelere giyim yardımında bulundu

Mardin Umut Kervanı, Kurban Bayramı'na birkaç gün kala yetim ve muhtaçların ihtiyaçlarını gidererek giyim yardımlarında bulundu.

Detay

Umut Kervanı onlarca aileye gıda paketi dağıttı

Mardin Umut Kervanı Ortaköy temsilciliği, Ortaköy ve Kumlu’da onlarca ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi yardımında bulundu.

Detay

Dargeçit Umut Kervanı'ndan hayırseverlere kurban çağrısı

Mardin Dargeçit Umut Kervanı Temsilcisi Kadri ŞENGÜL, Kurban Bayramı çalışmalarını başlattıklarını belirterek hayırseverlere kurban bağışı çağrısında bulundu.

Detay

Mardin Umut Kervanı onlarca aileye gıda kolisi yardımı yaptı

Yeşilli Umut Kervanı temsilciliği Ramazan ayı sonrası faaliyetleri kapsamında onlarca yetim ve muhtaç aileye gıda kolisi dağıtarak yardım çalışmalarını devam ettiriyor.

Detay

Mardin Umut Kervanı Ramazan sonrası çalışmalarına devam ediyor

Ramazan ayında binlerce yetim ve muhtaç aileye umut olan ve onları yalnız bırakmayan Mardin Umut Kervanı Ramazan ayından sonra da faaliyetlerini sürdürüyor.

Detay