Mardin Umut Kervanı onlarca aileye gıda kolisi yardımı yaptı

Yeşilli Umut Kervanı temsilciliği Ramazan ayı sonrası faaliyetleri kapsamında onlarca yetim ve muhtaç aileye gıda kolisi dağıtarak yardım çalışmalarını devam ettiriyor.

Yardım faaliyetleriyle ilgili açıklamada bulunan Yeşilli Umut Kervanı temsilcisi Metin Tekin onlarca aileye gıda yardımında bulunduklarını ve bir sonraki süreçte de yetim ve muhtaç ailelere kırmızı et yardımında bulunacaklarını ifade etti.

Tekin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yeşilli Umut Kervanı olarak yoğun geçen 3 aylar ve özellikle Ramazan ayındaki faaliyetlerimizden sonra çalışmalarımıza devam ediyoruz. Malum Ramazan ayının bereketiyle yoğun bir faaliyet dönemi geçirdik. Muhtaç ve yetim ailelerimize ulaştık. Bununla birlikte Ramazan ayından sonrada ailelerimizin gıda ve nakdi ihtiyaçları devam etmekte. Allah'ın izniyle bugün onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi ailemize gıda yardımlarını ulaştıracağız. Akabindeyse kırmızı et yardımlarımız sürecek. Faaliyetlerimiz süreklilik arz ediyor. Beklentimiz şudur ki hayırseverler katkılarını devam ettirsinler. Hayırseverlerle yardıma muhtaç aileler arasında Allah'ın izniyle köprü vazifesi görmeye devam edeceğiz. Hayırseverlerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz."