Mersin Umut Kervanından ihtiyaç sahibi ailelere yardım

Mersin Umut Kervanı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere nakdi ve ev eşyası yardımı yapıldı.

Mersin Umut Kervanı, ihtiyaç sahibi aileler ve yetimlere nakdi ve ev eşyası yardımında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Rehber TV Umut Kervanı programında ekranlara taşınan 3 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmak üzere yapılan nakdi ve ev eşyası yardımları sahiplerine ulaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda Mersin Umut Kervanı Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akyürek, hayır sahiplerine teşekkür ederek, 'Mersin Umut Kervanı olarak Rehber TV'de katıldığımız Umut Kervanı programında ekranlara taşıdığımız yetimlerin olduğu ve ihtiyaç sahibi 3 aileye ulaştırılmak üzere hayır sahiplerinden gelen nakdi yardım ve ev eşyasını teslim ettik. Bu ailelerden evin iç cephe boyası çok kötü olan yetim olan ailenin evi de hayırsever biri tarafından boyanarak, istediklerini yerine getirmeye çalıştık. Katkıda bulunan tüm hayırseverlerden Allah razı olsun.' ifadelerini kulandı.

Yardımlar için teşekkür eden ailelerden yetim olan Zehra Güç, 'Bizlere yardımda bulunduklarından ötürü hayırseverlerden Allah razı olsun. Bizleri sevindirdikleri gibi Allah Teâlâ da sizleri sevindirsin ve darda bırakmasın.' diye konuştu. (İLKHA)