Şanlıurfa

Umut Kervanı, Şanlıurfa'da ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye malzemesi dağıttı

Şanlıurfa Umut Kervanı Derneği, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla beraber ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı Şanlıurfa’da Yasin Börü ve arkadaşları anısına kurban eti dağıttı

Şanlıurfa Umut Kervanı, 8 yıl önce kurban eti dağıtırken vahşice katledilen Yasin Börü ve arkadaşlarının anısına onlarca ihtiyaç sahibi ve yetim aileye kurban eti ulaştırdı.

Detay

Şanlıurfa'da Umut Kervanı hayırseverlerin kurbanlarını kesmeye başladı

​Her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştıran Şanlıurfa Umut Kervanı, bu bayram da binlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştırmayı hedefliyor.

Detay

Umut Kervanı Akçakale'de mağdur aileye ev yardımında bulundu

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde, Umut Kervanı hayırseverlerin desteğiyle harabe evde yaşam mücadelesi veren Yeşilot ailesine ev yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı Şanlıurfa'da bayram öncesi yetim çocukları giydirdi

Umut Kervanı, Şanlıurfa'da Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ve yetim çocukları giydirerek mutluluklarına ortak oldu.

Detay

Umut Kervanı Siverek'te yüzlerce aileye gıda ve yetim çocuklara da giysi yardımında bulundu

Umut Kervanı Vakfı, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde maddi durumu iyi olmayan yüzlerce aileye gıda yardımında bulurken, yüzlerce yetim çocuğu ise tepeden tırnağa giydirdi.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı ve Yetimler Vakfı yetimlere ve öksüzlere iftar yemeği verdi

Şanlıurfa Umut Kervanı ve Yetimler Vakfı, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü münasebeti ile yetim ve öksüz çocuklar ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı Ramazan öncesinde onlarca aileye gıda ve et yardımında bulundu

Şanlıurfa Umut Kervanı, hayırseverlerin desteğiyle Ramazan ayı öncesinde onlarca ihtiyaç sahibi aileye ulaştı.

Detay

Umut Kervanı ve Yetimler Vakfı İdlib'e 3 tır insani yardım malzemesi gönderdi

Umut Kervanı Vakfı ve Yetimler Vakfı işbirliği ile "İdlib Üşüyor" kampanyası kapsamında İdlib'e 2 tır un ve bir tır gıda malzemesi gönderildi.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle ihtiyaç sahiplerine umut oldu

Mübarek üç ayların başlamasıyla birlikte yardım faaliyetlerini hızlandıran Şanlıurfa Umut Kervanı, ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kırmızı et yardımında bulundu.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı Başkanı Çelik: İdlib'de barınma yeri ve çadıra ihtiyaç var

Şanlıurfa Umut Kervanı Başkanı Mahmut Çelik, İdlib'de soğuk hava ve olumsuz hava koşullarından dolayı büyük acıların yaşandığını belirterek önlem alınmaması durumunda yeni acıların yaşanabileceğini ifade etti.

Detay

Umut Kervanı ikinci bölge Koordinatörlüğü 2021 çalışmalarını değerlendirdi

Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, ikinci bölge koordinatörlüğü çalışmalarını değerlendirmek amacıyla Şanlıurfa'ya geldi.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı Derneği onlarca aileye kömür dağıttı

Şanlıurfa Umut Kervanı Derneği, soğukların başlamasıyla ısınma ve yakacak problemi yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı evini yaptığı ihtiyaç sahibi aile için destek bekliyor

Şanlıurfa Umut Kervanı, zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan yetim bir aileye yaptırdığı evin kaba inşaatını tamamlarken, ailenin kış gelmeden eve yerleşmesi noktasında hayırseverlere çağrıda bulundu.

Detay

Şanlıurfa Umut Kervanı Mevlid Kandili’nde ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

İhtiyaç sahiplerine yönelik yardım faaliyetlerini sürdüren Şanlıurfa Umut Kervanı, Mevlid Kandili münasebetiyle fakir ve yetim ailelere kırmızı et yardımında bulundu.

Detay