Şırnak

Cizre Umut Kervanı binlerce aileye kurban eti ulaştırdı

Her yıl Kurban Bayramı’nda binlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştıran Cizre Umut Kervanı, bu yıl da kurban çalışmaları ile yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü.

Detay

Cizre Umut Kervanı, Ramazan ayında yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye yardım ulaştırdı

Cizre Umut Kervanı, Ramazan ayında yardım çalışmaları kapsamında ilçede tespit ettiği ihtiyaç sahibi ve yetim yüzlerce aileye et kumanya, gıda kolisi ve giyim yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı Silopi Kadın Kolları yetimlerle iftarda buluştu

Ramazan ayında yardım çalışmalarını sürdüren Umut Kervan Silopi Kadın Kolları, yetim çocuk ve aileleri ile iftarda bir araya gelerek bayramlık ayakkabı yardımında bulundu.

Detay

Kadir Gecesi'nde Cizre’de yetimler unutulmadı

Yetimler Vakfı Cizre Temsilciliği ve Cizre Umut Kervanı tarafından yapılan ortak etkinlikte, Kadir Gecesi'nin hürmetine hayırseverlerin desteğiyle yetim çocuklara bayramlık elbise ve ayakkabı yardımında bulundu.

Detay

Umut Kervanı Silopi'de ihtiyaç sahiplerine Ramazan kolisi dağıttı

​Ramazan ayında yardım çalışmalarını sürdüren Umut Kervanı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde ihtiyaç sahibi onlarca aileye gıda kolisi yardımında bulundu.

Detay

Dünya Yetimler Günü'nde Cizre’de yetimler unutulmadı

Dünya Yetimler Günü'nde Cizre Umut Kervanı ve Yetimler Vakfı ortaklaşa yaptığı çalışmayla yetimlere giyim yardımı yaptı.

Detay

Cizre Umut Kervanı Ramazan ayı yardımlarına başladı

​Cizre Umut Kervanı, Ramazan ayı nedeniyle yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve kumanya et dağıtmaya başladı.

Detay

Cizre Umut Kervanı: Gözleri yollarda bir gıda kolisi bekleyen muhtaçlar var

Şırnak Cizre’de faaliyetlerini sürdüren Cizre Umut Kervanı ‘Umut Ayı Ramazan’ temasıyla bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeyi amaçlıyor.

Detay

Cizre Umut Kervanı camilerde tatlı ve limonata dağıttı

Cizre Umut Kervanı, Beraat Gecesi'nde camiye gelen vatandaşlara tatlı ve limonata ikramında bulundu

Detay

Cizre Umut Kervanı yetimlerin yüzünü güldürdü

Cizre Umut Kervanı, hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi görmeye devam ediyor. Beraat Kandili münasebetiyle ilçede tespit edilen yetim ve muhtaç ailelere gıda paketi kırmızı et yardımı yaptı.

Detay

Cizre Umut Kervanı ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu

Cizre Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle başlattıkları yardım çalışmaları kapsamında mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım dağıtmaya devam ediyor

Detay

Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Kurtaran’dan Cizre Umut Kervanı’na ziyaret

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Cizre’ye gelen Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, Cizre Umut Kervanı’nı ziyaret etti.

Detay

Umut Kervanı Mirac Kandili vesilesiyle muhtaç ailelere yardımda bulundu

Şırnak'ın Cizre ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Cizre Umut Kervanı, 85 ihtiyaç sahibi aileye Miraç Kandili dolayısıyla gıda yardımında bulundu.

Detay

Cizre Umut Kervanı Regaip Kandili vesilesiyle onlarca aileyi sevindirdi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde yardım faaliyetlerini sürdüren Cizre Umut Kervanı, Regaip Kandili vesilesiyle mazlum ve mağdurları sevindirdi.

Detay

Cizre Umut Kervanı 2021 yılında binlerce aileye insani yardımda bulundu

​2021 yılı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaşan Cizre Umut Kervanı, 2021 yılı içerisinde 2 bin 175 mağdur ve ihtiyaç sahibi aileye 255 bin 555 TL değerinde insani yardımda bulunduğunu açıkladı.

Detay