Umut Kervanı Adana'da 150 çocuğa kıyafet yardımında bulundu

İslami ve insani yardımlarına Kurban Bayramı öncesinde hız veren Umut Kervanı Vakfı, Adana'da 150 ihtiyaç sahibi öğrenciye bayramlık kıyafet yardımında bulundu.

Faaliyetlerini yılın 12 ayında istikrarlı bir şekilde sürdüren Adana Umut Kervanı, çalışmalarını Kurban Bayramı münasebeti ile yoğunlaştırdı.

Kentte ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye hayırseverlerin bağışladığı gıda kolisi, kırmızı ve beyaz et ile para yardımını ulaştıran Adana Umut Kervanı yetkili ve gönüllüleri, yoğun bir program ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Merkez Seyhan ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde "Yetim Giydirme Projesi" kapsamında 150 çocuğa bayramlık giysi yardımında bulunduklarını ifade eden Adana Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Cevdet Dizlek, duraksamadan çalışmalarına devam edeceklerini aktardı.

Üye ve gönüllüleriyle birlikte sahadan ayrılmadıklarını vurgulayan Dizlek, bayrama kadar giydirme projesi kapsamında çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Dizlek, kendilerine yardımlarda bulunan hayır sahiplerine teşekkür ederken, kurbanlık faaliyetleri hakkında da bilgi verdi.