Umut Kervanı Vakfından muhtaçlara yardım

MARDİN- Umut Kervanı Vakfının Türkiye genelinde Ramazan'da muhtaçlara yardımları devam ediyor.

Mardin'in Midyat ile Savur ilçeleri ve Batman'ın Gercüş ilçesinde Umut Kervanı Vakfı muhtaç ailelere gıda yardımında bulundu. 

Merkezi İstanbul'da bulunan Umut Kervanı İnsani yardım Vakfı Midyat, Gercüş ve Savur ilçelerine bağlı Acırlı, Şenköy, Söğütlü, Gelinkaya, Kayapınar ,Yolağzı ve İçören köylerinde 60 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı Vakfı Midyat Temsilciliği tarafından önceden tespit edilen 60 aileye, Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Abdülbaki Yeşilmen'in de katılımıyla muhtelif gıda yardımında bulunuldu.

Umut Kervanı Vakfı Midyat Temsilcisi Nurettin Ayyıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ramazan dolayısıyla Umut Kervanı Vakfı başkanımızın da katılımlarıyla önceden tespit ettiğimiz 60 aileye gıda yardımında bulunduk. Bu konuda bize yardımda bulunan hayırseverlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah, ecirlerini kat kat artırsın. Yardımlarımız Ramazan dışında da devam edecektir inşallah. Bu konuda biz bir köprü vazifesi görüyoruz. Zengin ile fakir arasındaki köprüyü kuruyoruz. İhtiyaç sahiplerine bu şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz. Allah yardımda bulunan tüm hayırseverlerden tekrar razı olsun." (Süleyman Tunç - İLKHA)